۱۴۰۱-۱۰-۲۰ ۱۳:۱۱:۵۳ +۰۰:۰۰

هایفوتراپی(هایفو) مزایا و عوارض

هایفو دابلو دستگاهی برای لیفت غیرتهاجمی صورت و کشیدن پوست صورت و لیفت ابرو است که در آن از انرژی اولتراسوند برای لیفت پوست شل و افتاده استفاده می‌شود.درمان بدون درد و پس از آن نیاز به مراقبت و استراحت کردن نیست.

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۲۰:۰۷:۰۱ +۰۰:۰۰

تزریق بوتاکس

بوتاکس دارویی است که جهت برطرف کردن چین و چروک پیشانی، بین دو ابروها و گوشۀ چشم بکار می رود. جالب است بدانید که این دارو شکل تخلیص و آماده شدۀ سم باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم است!

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۱۷:۲۹:۱۴ +۰۰:۰۰

پلاسماژل

پلاسماژل در واقع نوعی فیلتر است که از پلاسمای خون خود فرد تهیه میشود و علاوه بر اثر حجم دهندگی ، بدلیل دارا بودن انواع فاکتورهای رشد و جوانسازی، باعث طراوت پوست و کاهش میزان چروکهای و افزایش الاستیسیتی و جوانی پوست میشود.

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۱۷:۲۹:۴۴ +۰۰:۰۰

آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال (rf) نقش مهمی در زمینهٔ جوان‌سازی و زیبایی پوست دارد و برای درمان افتادگی پوست وچروک‌های پوستی استفاده می‌شود. وباعث تحریک پوست وکلاژن سازی پوست میشود.

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۱۹:۴۵:۴۵ +۰۰:۰۰

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ یکی از درمان‌های زیبایی ظریفی است که در آن پوست افتاده صورت به آرامی کشیده می‌شود تا پوستی صاف‌تر و جوان‌تر به دست آید و با اثر نیروی جاذبه و بالا رفتن سن مقابله شود.

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۱۹:۲۶:۴۹ +۰۰:۰۰

تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا اسید هیالورنیک می تواند به عنوان یک پر کننده پوستی در بهبود قوام پوست و درمان فرورفتگی های پوستی ناشی از زخم، اسکار یا خطوط عمیق به کار رود. از تزریق ژل برای حجیم کردن لب، گونه و چانه استفاده می شود

۱۳۹۹-۴-۲۸ ۲۰:۰۱:۲۹ +۰۰:۰۰

زاویه سازی فک و صورت

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود خط فک شما وضوح خود را از دست بدهد، افزایش سن و همچنین جاذبه است. اما خوشبختانه این روزها پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته، کار را برای علاقمندان به زیبایی آسان کرده است

%0
پیشنهاد ویژه

برای جوانسازی و زیبایی خیره کننده اماده هستید؟

در این ماه یک نوبت را رزرو کنید و 10٪ در مورد سایر خدمات ما تخفیف دریافت کنید.