مقالات

مقالات۱۳۹۹-۴-۲۳ ۱۰:۴۷:۱۵ +۰۰:۰۰

دی ۱۴۰۱

برجسته سازی لب بافیلر

لب‌ها یکی از اعضای تاثیر گذار در زیبایی هر فرد محسوب می‌شود. امروزه لب‌های حجیم و خوش فرم طرفداران زیادی دارند. ژل‌های لب که نوعی فیلر لب محسوب می‌شوند، برای [...]

مرداد ۱۳۹۹

محاسبه bmi بر اساس سن

BMI به عنوان یک شاخص بین المللی تایید شده است که به وسیله آدولف کوتله در سال 1830 ابداع شد آدولف برای رسیدن به این فرمول از سال 1830 تا 1850 زمان گذاشت و شاید برای بسیاری از افراد در نگاه اول این فرمول بسیار ساده باشد اما این فرمول بسیار دقیق و علمی است به این صورت که حتی در بعضی از موارد برای اضافه و یا کمبود وزن استفاده می شود . این فرمول جذاب بر این اساس است که وزن فرد به صورت کیلوگرم به توان دو تقسیم بر قدش برحسب متر می باشد .

فیشیال صورت

به گفته بهترین متخصصان پوست و زیبایی دنیا، اگر حتی از گران قیمت ترین کرمها و لوسیونها استفاده کنید و گران بهاترین ژلهای پوست را به خود تزریق کنید اگر جلسات منظم فیشیال و پاکسازی پوست را انجام ندهید ،تمام هزینه هایتان برای رسیدن به پوست صاف و درخشان بی فایده خواهد بود.

%0
پیشنهاد ویژه

برای جوانسازی و زیبایی خیره کننده اماده هستید؟

در این ماه یک نوبت را رزرو کنید و 10% در مورد سایر خدمات ما تخفیف دریافت کنید.

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد..

فعالیت‌های اخیر

Go to Top