درباره ما

درباره ما۱۳۹۹-۵-۱۱ ۱۳:۵۹:۰۷ +۰۰:۰۰

کلینیک مهرنگارازسال1384شروع به کارنموده است.

خدمات این مرکزشامل تزریق ژل،بوتاکس،مزوتراپی،پی ارپی وکلیه خدمات جوانسازی میباشد.(لیفت نخ،میکرونیدلینگ)همزمان شما میتوانیدازخدمات درمانی و نسخه های پزشکی پوست ومونیز درمطب بهره مند شوید.

کلیه ی دستگاه های پوستی روز دنیا درمطب موجود میباشدکه سعی براین میباشد که بهترین ومنطقی ترین کاربرای مراجعه کننده انجام شود.

قبل ازشروع هرکاری مراجعین میتوانند ازمشاوره رایگان خانم دکترتجلی بهرمندشوند که کارهای مناسب پوست ومشکلات پوستی برای ایشان توضیح داده شده و پروسه درمان بطور کامل برای مراجعه کنندگان شرح داده خواهدشد تابا دید باز اقدام به شروع درمان نمایند.

دراین کلینیک کلیه دستگاه های پوستی شامل:

  • لیزرموهای زاید(الکس-دایود)

  • هایفوتراپی

  • اراف فرکشنال

  • نمسیس

  • پلکسر

  • جراحی  RF

  • میکرودرم

  • IPL

  • میکرونیدلینگ بااخرین تکنولوژی

همچنین میتوانیدازکلیه خدمات مانند پاکسازی-ابرسانی-پیلینک ولیفتینگ….که جزکارهای مراقبتی وروتین پوست نیزمیباشد بهره مندشوید.

همزمان دراین مرکزمشاورتغذیه ورژیم درمانی حضورفعال داشته که میتوانید ازمشاوره انواع رژیم چاقی-لاغری-بچه ها-بیماران خاص-بارداری-شیردهی ….بهره مند شده

ودستگاه لاغری موضعی نیز در صورتیکه شماکاندیدمناسبی برای این کارباشید درمرکز موجود میباشد.سعی مابراین است تادرفضایی زیبا،منحصربه فرد باکادرعالی مجرب واموزش دیده وبااستفاده ازبهترین برندهای مواد مصرفی ،بهترین وموثرترین کارهارابرای مراجعه کنندگان انجام دهیم.

رضایت شماهدف اول ماست.

آخرین مقالات

محاسبه bmi بر اساس سن

BMI به عنوان یک شاخص بین المللی تایید شده است که به وسیله آدولف کوتله در سال 1830 ابداع شد آدولف برای رسیدن به این فرمول از سال 1830 تا 1850 زمان گذاشت و شاید برای بسیاری از افراد در نگاه اول این فرمول بسیار ساده باشد اما این فرمول بسیار دقیق و علمی است به این صورت که حتی در بعضی از موارد برای اضافه و یا کمبود وزن استفاده می شود . این فرمول جذاب بر این اساس است که وزن فرد به صورت کیلوگرم به توان دو تقسیم بر قدش برحسب متر می باشد .

فیشیال صورت

به گفته بهترین متخصصان پوست و زیبایی دنیا، اگر حتی از گران قیمت ترین کرمها و لوسیونها استفاده کنید و گران بهاترین ژلهای پوست را به خود تزریق کنید اگر جلسات منظم فیشیال و پاکسازی پوست را انجام ندهید ،تمام هزینه هایتان برای رسیدن به پوست صاف و درخشان بی فایده خواهد بود.

%0
پیشنهاد ویژه

برای جوانسازی و زیبایی خیره کننده اماده هستید؟

در این ماه یک نوبت را رزرو کنید و 10٪ در مورد سایر خدمات ما تخفیف دریافت کنید.

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد..

فعالیت‌های اخیر

Go to Top